10 januari 2025
Op (de) T bij Louwers IP&Tech Advocaten
Ditmaal gingen we op verzoek van Joep Verheijen van B-too B.V. op de T bij Louwers IP&Tech Advocaten - LAWYERS OF CHANGE. Op de 2e verdieping van het Innovation Powerhouse met uitzicht op de schoorstenen van Strijp-T spraken we met oprichter Ernst-Jan Louwers en zijn compagnon Frank Rutgers.
ย
๐ช๐ฎ๐ ๐ฑ๐ผ๐ฒ๐ ๐ท๐๐น๐น๐ถ๐ฒ ๐ผ๐ฟ๐ด๐ฎ๐ป๐ถ๐๐ฎ๐๐ถ๐ฒ?
Wij zijn gespecialiseerd in intellectuele eigendom & innovatie, IT, digitalisering & data, privacy, internet & e-commerce en commerciรซle contracten. Een heel groot deel van ons werk bestaat uit adviseren, verbinden en het faciliteren van samenwerking met goede commerciรซle contracten. En op goede samenwerking drijft onze economie, zeker in deze regio.
ย
Frank: In een sterk veranderende omgevingen staan wij als โlawyers of changeโ naast onze cliรซnt: wij kennen de dynamiek van creatie, innovatie en technologie en zijn experts in IT, internet, digitalisering, data, privacy, technologie en intellectuele eigendom.
ย
Onze expertises sluiten perfect aan bij de bedrijven op Strijp-T. Daarom zijn wij hier ook gevestigd, in het kloppend hart van Brainport Eindhoven, aldus Ernst-Jan. Het is hier een broedplaats van innovatie en technologie, IT en digitale transformatie, maakindustrie, creatie en design. Frank vult aan: Strijp-T inspireert ons en onze mensen. De dynamiek van ons gebouw en Strijp-T werkt aanstekelijk, voor ons รฉn onze cliรซnten. De community zorgt ervoor dat iedereen snel en makkelijk contact legt. Zo hebben we een paar jaar geleden samen met Evido Innovative Film Production meegedaan met het T-Tournament. Intussen spelen we ieder met een eigen team.
ย
Als voormalig bestuurslid van de community was Ernst-Jan bij de 1e editie van het โrooftop eventโ nauw betrokken. Inmiddels wordt dit nu jaarlijks georganiseerd op het dak van TQ. Mijn collega Lidian de Weert (basgitaar) en ik (trompet) hebben toen opgetreden met de Strijp-T band. Strijp-T is echt een plek waar werk en plezier naadloos samensmelten.
ย
๐ช๐ฎ๐ ๐ถ๐ ๐ท๐๐น๐น๐ถ๐ฒ ๐ฟ๐ผ๐น?
Ik werk met veel plezier als advocaat, zegt Ernst-Jan. Frank: Wij worden gezien als een toonaangevend โnichekantoorโ op onze werkgebieden, zeker hier in het zuiden. Naast ons cliรซntenwerk geven wij regelmatig presentaties en trainingen over hot items zoals AI en handhaving van intellectuele eigendom. Daarnaast publiceren wij regelmatig in vakbladen of gespecialiseerde blogs. Het delen van kennis en inzichten zit in ons DNA.
ย
๐๐ถ๐ท ๐๐ถ๐ฒ ๐๐ถ๐น ๐ท๐ฒ ๐ฑ๐ฎ๐ ๐๐ถ๐ท ๐ฑ๐ฒ ๐๐ผ๐น๐ด๐ฒ๐ป๐ฑ๐ฒ ๐ธ๐ฒ๐ฒ๐ฟ ๐ผ๐ฝ ๐ฑ๐ฒ ๐ง ๐ด๐ฎ๐ฎ๐ป ๐ฒ๐ป ๐๐ฎ๐ฎ๐ฟ๐ผ๐บ?
Bij Sebastiaan Sloos van Whyellow, onze vroegere buren antwoorden ze lachend. Zij zijn door hun sterke groei verhuisd naar gebouw TQ. We zijn benieuwd of het daar โaan de overkantโ net zo leuk is als hier!